З ГОЛЛІВУДУ ДО ЧЕРНІВЦІВ

Буковинська кінокомісія запросила в Чернівці творців нової української документальної стрічки З УКРАЇНИ ДО ГОЛЛІВУДУ. Режисер фільму Станіслав Сукненко, продюсери Олег Щербина та Юлія Чернявська розповіли чернівчанам про те, як творився фільм. Потім присутні переглянули робо

Стрічка  розповідає про маловідомі історії вагомого внеску українців в кіноіндустрію, про їх вплив на розвиток американського мистецтва загалом.

«Такого раніше не робив ніхто, це наше дослідження стане добрим фундаментом для подальших пошуків. Ми мусимо знати, що українці залишили досить помітний слід не тільки в історії славнозвісної «фабрики мрій». У фільму йдеться про приблизно 60 персон, котрі так чи інакше долучились до творення шедеврів, хоча в книзі я описав про понад сотню таких видатних діячів, - розповідає режисер та автор сценарію Станіслав Сукненко. - Прийшов час, щоб розставити крапки над «і» та дізнатись, чим саме наші люди прославились. Адже серед митців є майстри спецефектів, розробники кранів для камер, художники, композитори, актори».