ПОЗИВНИЙ ПОКЛИКАВ ГОРОДЯН

Буковинська кінокомісія за люб’язної підтримки власників запросила чернівецьких шанувальників українського кіно на спільний перегляд вітчизняної детективної кінострічки «ПОЗИВНИЙ «БАНДЕРАС». Подія відбулася у кіноклубі RED за адресою вул. О.Кобилянської, 36. Перегляд був безкоштовним, його вартість оплатила Буковинська кінокомісія.

Її очільник, народний депутат України Владислав Севрюков, в короткому вступному слові зазначив, що Чернівці мають повернути собі славу кінематографічного міста, а відтак подякував чернівчанам, які завітали на захід і висловили в такий спосіб підтримку сучасному українському кіно.

Після перегляду відбулося коротке обговорення фільму із молодими глядачами. Спільний перегляд, як форма висловлення ставлення до вітчизняної культури, яка переживає справжнє відродження, може стати вдалим поєднанням громадянської позиції та культурної взаємодії між городянами. Тому Буковинська кінокомісія планує продовжити розвивати цю форму пропаганди вітчизняного кіно. Зокрема і за участі його творців.

Окрема подяка була висловлена господарю кіноклубу RED, підприємцю та меценату кіно Сергію Скобуну.