ЧЕРНІВЕЦЬКІ БАРВИ LinoleumА

13-14 квітня поточного року Буковинська кінокомісія із особливим задоволенням зустрічала в Целанівському центрі фестиваль анімації Linoleum

Linoleum - це анімаційний фестиваль, який вп'яте пройде у Києві і має два основних напрямки: покази короткометражної авторської анімації (конкурси, тематичні підбірки, ретроспективи, дитяча програма, тощо) та освітня програма (лекції, майстер-класи). Головна мета фестивалю популяризувати саме дорослу авторську анімацію, оскільки у більшості випадків люди звикли сприймати мультфільми як мистецтво для дітей.

Чернівчанамбуло запропонованодекілька програм минулорічного фестивалю - кращі українські та зарубіжні фільми за 2016-2017 років. Окремо буде представленопрограму для діток. Покази булибезкоштовними, організатори почули відгуки про фільми, а також збільшили кількістьлюдей,які захоплюються анімацією та можливо зможуть взяти участь у фестивалі.Кінокомісія сподівається, що їй вдалося зацікавити у майбутній спільній діяльності Linoleumта знаменитий чернівецький фестиваль MeridianCzernowitz, а також арт-інфоцентр Czernowitz, на базі якого цілком можливе створення дитячої анімаційної студії.

Покази відвідало близько 200 городян.