Кіножиття

  • Найважливіше від Буковинської Кінокомісії

НА ШЛЯХУ ДО ПРАВДИ

 

 

Знакова подія відбулася 30 листопада в Чернівцях. Творці українського документального фільму “БУДИНОК “СЛОВО” за сприяння Буковинської кінокомісії презентували свою роботу містянам.

01.12.2017

Ми на KYIV MEDIA WEEK

Завершилася важлива подія для медійників та кіновиробників держави – щорічний міжнародний форум KYIV MEDIA WEEK, в якому вперше взяла участь Буковинська кінокомісія.

22.09.2017

Дорогі друзі!

Хочемо ще раз привітати наших прихильників, діючих та майбутніх, на нашому офіційному сайті.

Ми намагалися робити його ретельно та, можливо, вийшло довго. Але загалом результатом ми задоволені. Створена актуальна база для подальшої роботи, означені стратегічні речі, є можливості для контактів, в тому числі міжнародних.

12.09.2017

Зоряний час українського кіно

В рамках Одеського кінофестивалю, який відвідав голова Ради ГО “Буковинська кінокомісія” Владислав Севрюков, відбулась низка дискусій з приводу розвитку кіно в нашій державі.

09.08.2017

Перший фестиваль

Першим заходом, який проведений на Буковині за підтримки Буковинської кінокомісії, став Фестиваль європейського кіно, який пройшов з 22 червня по 6 липня в Чернівцях у щойновідкритому центрі «CZERNOWITZ».

09.08.2017

УВАГА! УВАГА! УВАГА!

Ви вважаєте, що не маєте жодного стосунку до кіно? Неправда! У кожного є здібності та надбання, які знадобляться нам у майбутньому. Причому найближчому.
Всі разом ми починаємо робити кіно!

07.09.2017

ВІТАЄМО ВАС НА ОФІЦІЙНОМУ САЙТІ БУКОВИНСЬКОЇ КІНОКОМІСІЇ!

Дозвольте відрекомендуватися – ми БУКОВИНСЬКА КІНОКОМІСІЯ – некомерційна громадська організація, метою якої є залучення кіновиробників до зйомок на конкретних локальних територіях міста Чернівців та Чернівецької області.

09.08.2017