Кіножиття

  • Найважливіше від Буковинської Кінокомісії

Кінофестиваль «Дні Вишеградського Кіно»

З 18 по 21 листопада у Культурно-мистецькому центрі імені Івана Миколайчука проходив кінофестиваль «Дні Вишеградського Кіно».

03.12.2021

З ГОЛЛІВУДУ ДО ЧЕРНІВЦІВ

Буковинська кінокомісія запросила в Чернівці творців нової української документальної стрічки З УКРАЇНИ ДО ГОЛЛІВУДУ.

18.12.2019

Фестиваль «БУКОВИНА» відчиняє двері

Нещодавно в Чернівцях відбувся перший Міжнародний кінофестиваль «Буковина», організатором якого був відомий буковинський продюсер та кінодіяч Сергій СКОБУН

18.11.2019

ВИРУЄ ТЕРНОПІЛЬСЬКА КІНОХВИЛЯ

В Тернополі відбувається четвертий кінофестиваль Кінохвиля. Команда Буковинської кінокомісії із задоволенням відгукнулася на запрошення колег і відвідала цю кіноподію.

15.11.2019

Розпочато знімальний процес музичного документального фільму «Хор Верьовки».

Документальний повнометражний музичний фільм розповість не тільки історію всесвітньо відомого Національного заслуженого академічного народного хору Україниім. Г. Верьовки, який має багато національних і міжнародних відзнак, але й розкриє синкретизм українського фольклору у сучасних музичних відео-кліпах на відомі українські народні пісні, що допоможе якомога яскравіше передати чуттєву атмосферу Української Етніки молодшому поколінню і не тільки.

22.08.2019

ВІДКРИТА НІЧ 2019 в Чернівцях

Популярний кінофестиваль ВІДКРИТА НІЧ, знову завітав у Чернівці.

30.06.2019

Близько мільйона гривень за декілька днів зйомок фільму «Віддана» лишилося у Чернівцях

Як працює кухня вітчизняної кіноіндустрії, та що отримують Чернівці, приймаючи кіновиробників.

12.05.2019

МАЛЕВИЧ ЗАВІТАВ ДО ЧЕРНІВЦІВ

7 березня поточного року за сприяння БУКОВИНСЬКОЇ КІНОКОМІСІЇ в Чернівцях у кінотеатрі «Чернівці» відбулася прем’єра повнометражного документального фільму «Малевич».

08.03.2019

НАЗУСТРІЧ ОДИН ОДНОМУ

Команда ГО «Буковинська кінокомісія» на запрошення львіських колег відвідала традиційні Львівські кінозустрічі та Дні українського кіно, які відбулися в рамках зустрічей.

16.12.2018

МОЛОДЕ КІНО ЯК МОЛОДЕ ВИНО

За підтримки БУКОВИНСЬКОЇ КІНОКОМІСІЇ в малому залі кінотеатру “Чернівці” відбувся показ короткометражних стрічок молодих українських кінорежисерів, об”єднаних авторами у альманах “Молоде кіно”.

05.12.2018

ФОРМУЄМО ПРАВОВЕ ПОЛЕ ДІЯЛЬНОСТІ ФІЛЬМ-КОМІСІЙ

Керівник ГО «БУКОВИНСЬКА КІНОКОМІСІЯ» Владислав Севрюковініціював звернення до Верховної Ради України з приводу якнайшвидщого прийняття проекту Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з набранням чинності Законом України “Про державну підтримку кінематографії в Україні” (№8251).

19.11.2018

ПОЗИВНИЙ ПОКЛИКАВ ГОРОДЯН

Буковинська кінокомісія за люб’язної підтримки власників запросила чернівецьких шанувальників українського кіно на спільний перегляд вітчизняної детективної кінострічки «ПОЗИВНИЙ «БАНДЕРАС».

30.10.2018

ЗАКОНОТВОРЧИЙ ВЕКТОР РОЗВИТКУ

19 червня поточного року Верховною Радою України прийнято за основу проект Закону про внесення змін до деяких законів України у зв’язку з набранням чинності Законом України “Про державну підтримку кінематографії в Україні” (№8251).

25.10.2018

«ВІДКРИТА НІЧ» ЗНОВУ ВІДКРИВАЄ СЕРЦЯ

Один з найпопулярніших українських фестів «ВІДКРИТА НІЧ» знову в Чернівцях.

01.07.2018

ЧЕРНІВЕЦЬКІ БАРВИ LinoleumА

13-14 квітня поточного року Буковинська кінокомісія із особливим задоволенням зустрічала в Целанівському центрі фестиваль анімації Linoleum

15.04.2018

КУДИ РУХАТИМУТЬСЯ УКРАЇНСЬКІ КІНОКОМІСІЇ?

31 січня поточного року у Тернополі відбувся практичний семінар “Вектор розвитку кінокомісій України” за участі керівників всіх створених на сьогодні українських кінокомісій. У зустрічі взяла участь  і делегація “Буковинської кінокомісії у складі голови ради Владислава Севрюкова та директора Килинича Володимира.

01.02.2018